Advanced Search

0 € kuni 1,000,000 €

Rohkem filtreid
we found 0 results
Otsingutulemused

Tule ja tee koos meiega Ruumi!

Autor: Ruum Kinnisvara on 28/07/2020
| 0

Ruum Kinnisvara on loodud selleks, et saaksime realiseerida oma kirge, milleks kinnisvara ja meie kliendid samal ajal saaksid tegeleda millegiga, mis silma särama paneb. Unistasime kinnisvaraagentuurist , mis teeb kliendi jaoks ära kõik objektiga seonduva: selle õige otsimine, vana kinnisvara müümine, objekti hindamine, kodu üürimine, kontoripindade leidmine, vaadete turundamine ja kodusoojuse jäädvustamine pildile. Nüüd on see siis olemas ja ainult rõõm, et jõudsid selle postituseni.

Ei leidu palju kinnisvaramaaklereid, kes ei oleks oma töö andunud fännid ning harva leiad töökoha, mille Sina saad endale algusest lõpuni kujundada. Olgem ausad, seal ei ole ka midagi imestada, sest ajal, kus kõik kardavad rutiini, on see selline töökoht, kus seda ei eksisteeri. See on nagu hunt Kriimsilma üheksa ametit ühes (aga väga ägedas) ametis. Ühel päeval suhtled inimestega ja uurid, milline on nende unistuste kodu. Teisel päeval käid asukohta pildistamise jaoks stiliseerimas, et kellelgi ei jääks tulevase kodu tugevad küljed märkamata. Kolmandal päeval oled notaris müügilepinguid allkirjastamas ning tood inimeste suule naeratuse ja tead oma südames, et nad saavad seal väga õnnelikuks. Neljandal päeval lähed kaunist uusarendust imetlema, kus Sinu kliendid võiks leida omale pikaajalise kodu ja viiendal päeval ehitad üles brändi, milleks oled Sina ise! Tundsid, et see kõik võib olla Sinu jaoks? Loe aga edasi …

Ootame Sind ja teeme koos Ruumi, kui oled:

 • Entusiastlik nii oma töös kui ka iseloomult inimesena;
 • Leiab kõiges alati midagi positiivset ja tass on pigem täis;
 • Inimeste inimene, seda kõige otsesemas mõttes;
 • Tead, et kõige siiramad, südamlikumad ja tulemuslikumad vestlused toimuvad telefonis;
 • Püsid klientide jaoks radaril kui kell lööb viis ja ka peale seda;
 • Tead, et Eesti ei piirne ainult Tallinna ja Harjumaaga, vaid julged avastada ka piirialasid, saari, metsatalusid ja väikelinnu;
 • Võtad vastu otsuseid, vastutad nende eest ja oled julge.

Me ei otsi inimest, kes soovib meiega oma päeva mööda saata. Me otsime inimest, kes teeks meiega koos Ruumi. Sul on võimalus areneda, saada nõu oma ala spetsialistidelt, muidugi ka oma tööle väärilist palka ning teha inimesi õnnelikuks. Me ei ole klassikaline üheksast viieni ettevõte, vaid teeme oma parima siis kui tarvis ning alati südamega.

Kui tunned, et Sa võiksid olla osake Ruum Kinnisvara meeskonnast või avastad ühel hommikul, et tööle minnes silm ei sära, siis kirjuta meile. Kutsume Sind enda juurde külla ja arutame, kas Ruum võiks olla midagi, mis on Sinu valemist puudu. Kõik on kuskilt alustanud ning kui oled mõelnud maakleri ameti peale, siis tegelikult ei ole muud, kui otsast pihta hakata!

Jäta kommentaar

 • Otsing

  0 € kuni 1,000,000 €

  Rohkem filtreid
 • Kategooriad

Võrdle objekte