Advanced Search

0 € kuni 1,000,000 €

Rohkem filtreid
we found 0 results
Otsingutulemused

Salapakkumised kinnisvaraturul

Autor: Ruum Kinnisvara on 14/06/2021
| 0

Kas oled mõelnud, kust leiavad inimesed enda kadestamistväärt kodusid, kui kinnisvaraportaalides olete ka ise teinud vähemalt kord nädalas mitmeid ringe? Siin aga tulebki appi Ruum Kinnisvara ja meie tegusad maaklerid, sest koos meiega on nii ideaalsele uuele kodule kui ka  salapakkumistele jälile saamine tegelikult küllaltki lihtne.

Kinnisvara ostuhuvi on jätkuvalt väga suur ning eelkõige kortereid müüakse rekordkiirusel. Maa-ameti käesova aasta aprillikuu statistikagi ütleb, et tehti 5700 ostu-müügitehingut, mida on kaks korda rohkem kui aasta tagasi samal ajal ja viis protsenti rohkem kui märtsis. Huvi vähenemist pole aga näha – hoopis vastupidi. Täna lähevad kiiresti kaubaks isegi 5-toalised perekorterid, mis muidu on omanikku pidanud väga pikalt ootama, sest inimesed on õppinud oma kodu veelgi kõrgemalt hindama. Kinnisvaraga kauplejatele on see loomulikult heaks uudiseks, koduotsijatele aga ilmselt mitte nii väga hea.

Eksperdid on nimetanud turul toimuvat isegi paaniliseks ostuhulluseks, kuidas siis üldse leida endale praegusel huvitaval ajal kodu, mille puhul ei ole ühelegi soovile järeleandmist tehtud? Kas peab ööpäevaringselt kuulutuseportaalides istuma või on ka mõni veidi lihtsam viis tõeliselt väärt kinnisvara osta? Me ütleme ja kinnitame, et on küll.

Trendid kinnisvarasektoris liiguvad järjest rohkem sinna suunda, kus müügi- ja üüripakkumised ei jõuagi ühtegi portaali. Näiteks Saksamaal on selline suund järjest tavapärasemaks muutumas ning inimesed ei eeldagi enam, et nad veebilehelt endale meelepärase kodu leiavad.

Salapakkumistest teada saamise kõige lihtsam viis on omada isiklikku maaklerit. Selle olulisus on eriti tähtis ajal, mil kinnisvara müüb kiiresti. Kogenud maakleril on turul palju tutvusi ning ta suhtleb päeva jooksul mõnel juhul sadade inimestega, mistõttu on ta ka hästi informeeritud kõigest, mis toimub. Näiteks kuuleb ta esimesena sellest, kui keegi alles mõtleb kodu müümisele ja kuulab selles osas maad või keegi plaanib elumuutuse tõttu hakata lähiajal oma elamist müüma või üürile andma, võtma. Isikliku maakleri omamine on mujal maailmas saamas juba sama tavapäraseks kui eratreeneriga aeg-ajalt füüsilist vorm parandada või psühholoogile oma muresid kurta. Põhjus selleks on tegelikult imelihtne – personaalne lähenemine.

Kui oled oma ostusoovidega pöördunud mõne kinnisvaramaakleri poole, siis oskab ta oma kontaktidelt uurida just sellist elamispinda, mis sind huvitab ning nii tekibki võimalus objekti näha enne teisi ning sobivusel jõuda tehinguni üldse enne seda, kui omanik jõuab soovida selle mõnda portaali üles panemist. Samuti tuleb meeles pidada, et nii mõnelgi kinnisvarafirmal on objekti müümiseks ainuõigus ja avalikest portaalidest selliseid pakkumisi ei leiagi. Nii pääsed ebavajalikust stressist, mida põhjustab võidujooks kinnisvarale.

Kui tunned, et kinnisvaraportaalides pakutav ei vasta sinu ootustele seoses uue elamispinnaga, siis võta julgelt ühendust meie kogenud ja turgu tundvate maakleritega. Jagatud mure on teadagi pool muret ning lubame, et suudame sulle leida kodu, mille puhul sa ei pea oma soovidele allahindlust tegema. Meie agentide kontaktid leiad SIIT ja võta ühendust ka siis, kui sa täna kinnisvara ei osta ega müüki pane, sest usu meid, head kontaktid kuluvad alati ära.

Jäta kommentaar

  • Otsing

    0 € kuni 1,000,000 €

    Rohkem filtreid
  • Kategooriad

Võrdle objekte