Advanced Search

0 € kuni 1,000,000 €

Rohkem filtreid
we found 0 results
Otsingutulemused

Kui palju teenib kinnisvaramaakler?

Autor: Ruum Kinnisvara on 07/06/2021
| 0

See, kui suure kuupalgaga saab kinnisvaramaakler arvestada, tekitab igal pool küsimusi. Selgitame oma palgasüsteemi ja põhjust, miks tasub just Ruum Kinnisvarasse tööle tulla, veidi lähemalt.

 

Kinnisvaramaaklerite töötasu on keeruline teema, sest tegemist ei ole selgelt reguleeritud alaga, kus palk on kindel ja olgem ausad, see võib sõltuda ainult sellest, millises ettevõtmises inimene töötab. Veel lisame, et palganumber sõltub kõikjal suuresti sellest, kui palju keegi tegutseb eesmärgi nimel ja milline on maaklerile pakutav vahendusprotsent.  Nüüd aga selgitame asja juba lähemalt…

Reeglina maakleritel kindlat kuupalka ei ole. Mõned firmad pakuvad esimestel töökuudel väiksemat põhipalka kuni uus töötaja on endale kliendid leidnud ja turul kanda kinnitanud. Selle varjuküljeks on aga tõsiasi, et vahendusprotsent on väiksem. Üldiselt on maakleri palk aga seotud sellega, kui palju ta ühes kuus objekte suudab müüa ja millise vahendusprotsendi on ta kokku leppinud näiteks üürikinnisvaraga seotud tehingute puhul. See tähendab seda, et neist numbritest läheb teatud protsent maakleri palgafondi. Müügiprotsendi suurus on Eesti kinnisvarabüroode lõikes väga erinev.

Täna võime kinnitada, et Ruum Kinnisvara suudab pakkuda oma maakleritele Eestis turu kõige kõrgemat vahendusprotsenti, mistõttu on võimalus teenida suuremat kuupalka kui mujal. Põhjus on lihtne: suurematel büroodel on enamasti suuremad kulutused – alates uhkete ruumide rendist ja lõpetades kõikvõimalike nipsasjakestega. Ruum Kinnisvaras oleme neid kulutusi aga meelega hoidnud madalal, et meie inimestel oleks võimalik saada tehtud töö eest väärilist tasu.

Põhjuseid, miks just Ruum Kinnisvara maakleriks saada, on aga töötasu kõrval veel teisigi.

Ruum Kinnisvara paistab silma oma innovaatilisusega, mis puudutab erinevate objektide müüki. Lisaks olemasolevatele, toimivatele ja järele proovitud viisidele, üritame kasutusele võtta kõiki muid võimalusi, mida praegu veel vähe kasutatakse, kuid mis mujal maailmas juba populaarsust koguvad. Samuti läheneme igale objektidele individuaalse müügiplaaniga. Näiteks tuleb arvestada sellega, et mõnel juhul aitab tehingu sõlmimisele kaasa plakati tegemine või flaierdamine, mõnel teisel juhul jõutakse sihini kasutades sotsiaalmeedia erinevaid võimalusi. Kolmandal aga toob korteri/maja/äripinna erilisuse välja just kuulutuse juures olev video.

Kindlasti räägib Ruum Kinnisvaraga liitumise poolt ka tõsiasi, et kui suurde süsteemi tööle minnes on igasuguste ideede väljakäimine ja elluviimine uuel inimesel keeruline, siis väiksemas firmas on iga arvamus oluline. Me tahame teha muudatusi koos oma maakleritega –  on väga oluline kuulata ära iga oma persooni mõtted ja olla avatud.

Seega, kui unistad osaleda kinnisvaramaailma kujundamisel, soovid olla kindel, et sinu ideid võetakse kuulda ning saaksid oma pingutuse eest väärilist tasu, siis liitu Ruum Kinnisvaraga. Eriti ootame oma ridadesse neid maaklereid, kes tahavad meiega koos mõelda, areneda ja müügivõtteid uuendada. Töökuulutuse koos lisainformatsiooniga leiad SIIT. Võta ühendust ja teeme koos Ruumi!

Jäta kommentaar

  • Otsing

    0 € kuni 1,000,000 €

    Rohkem filtreid
  • Kategooriad

Võrdle objekte