Advanced Search

0 € kuni 1,000,000 €

Rohkem filtreid
we found 0 results
Otsingutulemused

Ruum Kinnisvara frantsiis – sinu võimalus kasvada kinnisvaraettevõtjaks!

Autor: Ruum Kinnisvara on 21/01/2022
| 0

Tegusatel kinnisvaramaakleritel on nüüd võimalus Ruum Kinnisvara frantsiisiga luua oma ettevõte ilma tavapäraste kulude ja kohustusteta, mis kaasnevad ettevõtluse alustamise ja arendamisega, kindlustades endale sel viisil senisest õiglasem sissetulek.

Frantsiisi kinnisvaravaldkonnas pakuvad täna Eestis veel väga vähesed ettevõtted, ent kuna huvi valdkonnaspetsialistide seas on suur, siis just seetõttu otsustasime selle võimaluse pakkumisega ka alustada. Meie frantsiis on suunatud eelkõige kogemustega maakleritele, kes näevad end sektoris tegutsemas ka tulevikus, kel on olemas klientide usaldus ja enesekindlus ning kes tahavad kindlustada oma tulevikku, kuid kel ei ole aega või ambitsiooni tegeleda ettevõtte loomisega.

Mis on frantsiis?

Ettevõtlusega alustamine on täna Eestis lihtsam kui kuskil mujal maailmas, kuid sellegipoolest nõuab loodava brändi ülesehitamine, arendamine ja turustamine palju aega ning lisakulutusi. Rääkimata sellest, et mõtlema peab ka tõsiasjale, millised on arenguvõimalused juba teiste toimivate ettevõtete kõrval. Ühtlasi peab arvestama sellega, et inimene võib olla oma töös väga võimekas, kuid ta ei ole sündinud ettevõtjaks. Frantsiis ongi sellisel juhul ideaalseks lahenduseks.

Frantsiisi kohta võib lihtsustatult öelda, et tegemist on ettevõtluse ja palgatöö vahevormiga, mis võimaldab ühest küljest kasutada väikeettevõtluse eeliseid, teisalt aga maandada sellega kaasnevaid riske, siis on see ideaalne võimalus näiteks aktiivsel maakleril karjääriredelil järgmisele astmele astuda.

Frantsiis versus täiesti uue ettevõtte loomine

Frantsiisi ostmise korral saab frantsiisivõtja kasutada frantsiisiandja poolt seatud tingimustele kindlat ärikontseptsiooni ja kaubamärki. See tähendab seda, et inimesel on küll oma firma, kuid kaubamärgi mured teda ei puuduta. Ühtlasi annab selline ärikokkulepe võimaluse tehtud töö eest paremat tasu saada, vabamad käed, kas ja kuidas oma meeskonda kasvatada, valimaks esindatavat kinnisvara ning kinnitamaks kanda just sellises kinnisvara valdkonnas, mis enim kõnetab. Samuti on frantsiisivõtjal vabadus luua ettevõtte ükskõik kuhu Eestis, mis omakorda annab võimaluse luua endale töökoht just sinna, kust sa päriselt elada tahad ning panustada kindlasti ka regionaalsesse arengusse.

Kui alles alustavasse kinnisvarafirmasse võib olla maaklerite leidmine keeruline, siis frantsiisi puhul on tegusate töötajate leidmine küll frantsiisivõtja ülesandeks, kuid juba olemasolev kaubamärk annab tööotsijale kindlustunde, mistõttu meeskonna kasvatamine ei ole nii keerukas. Samamoodi on kundede leidmine muidu väga konkurentsirohkel turul mõnevõrra lihtsam. Kuna klient on täna nõudlikum kui kunagi varem, siis toimiv, stabiilne kabamärk tekitab kinnisvara osta või müüa soovivas inimeses kindlasti rohkem usaldust kui turul veel täiesti tundmatu, ilma tugeva taustsüsteemita tegija.

Mis kaasneb Ruum Kinnisvara frantsiisiga?

Frantsiisilepingu sõlmimisel saab sinust oma firma juht. Lisaks eelnimetatud eelistele, anname frantsiisivõtjale kaasa ka brändinõuded, vajalikud dokumendid tehingute tegemiseks ja toimiva turundusstrateegia.

Frantsiis annab võimaluse kiiresti ning  soodsalt kinnisvarasektoris muutusi ja unistusi ellu viia. Ruum Kinnisvara toetab sind aga kinnisvarasektoris tegutsemisest tekkinud teadmiste ja kogemustega – ikka selleks, et ka sina saaksid oma kirega tegeleda.

Kui soovid Ruum Kinnisvara frantsiisitingimuste kohta täpsemat infot, siis anna meile endast teada, kirjutades info@ruumkv.ee või uuri lisa klikkides siia.

*Ruum Kinnisvara on 2020. aastal loodud ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda klientidele täisteenust alates innovaatilisest turundusest kuni võtmete üle andmiseni. Firma peamiseks tegevusalaks on kinnisvara müük ja üürimine kõikjal Eestis. Eriti tugevalt on ettevõte kanda kinnitanud Tallinnas ja Harjumaal, Viljandimaal ning Lääne-Harju vallas.

 

Jäta kommentaar

  • Otsing

    0 € kuni 1,000,000 €

    Rohkem filtreid
  • Kategooriad

Võrdle objekte