Otsingutulemused

Teeme koos Ruumi

Autor: Ruum Kinnisvara on 17/06/2020
| 0

Milline on Sinu päevaplaan? Ilmselt tõused, kiirustad tööle, jõuad koju, veedad aega perega ja heidad voodisse magama. Kui päevakorda aga tõuseb kinnisvara müük, siis ei ole väga paljudel aega sellega tegeleda ja seda siis nii, et müüja ja ka ostja leiavad hinges rahu. Selleks tõime turule Ruum Kinnisvara, et teha Sinu päevaplaani Ruumi. Ruum Kinnisvara on 360 kraadi kinnisvara ettevõte, mis tähendab, et pakume täisteenust ning võtame terve müügi, suhtluse, turunduse ja asjaajamise enda kanda. Olgu selleks maatükk, korter kesklinnas või ääremaa saunamaja. Oleme kindlad, et igaühe jaoks on kuskil keegi.

Kinnisvaraalased konsultatsioonid

Kinnisvara või kinnistute müügitehingute juures on väga palju väikeseid nüansse, kuid ilmselt kõige suurem neist on küsimus – aga kust üldse alustama peaks? Tule meie juurde konsultatsioonile, mille käigus aitame Sind nõu ja jõuga ning viime Sind kurssi müügiprotsessi ning selles sisalduvate vajalike sammudega. Lisaks südantsoojendavale vastuvõtule saad meie käest juhised ja soovitused terveks teekonnaks kaasa. Hüppame tulevikku ja vaatame vajadusel üle Sinu järgmised sammud kinnisvaras ja muidugi ka müügiobjekti dokumentatsiooni. Kõik selleks, et võimalikud konarlused saaks juba kaugelt siledaks lihvitud.

 

Juriidilised küsimused

Selleks, et kinnisvara müüa, tuleks alustada dokumentide üle vaatamisest ja vajadusel korrigeerimisest. Korterite puhul on levinuim probleem Ehitusregisti valekanded, kus müüdav korter on tegelikult kaks või rohkem korteriomandit või siis puudub korteril üldse kasutusluba. Majade puhul tuleb tihti üle vaadata maatüki suurus ning lisahoonete (saun, külalistemaja vms) ehitus- ja ka kasutusluba. Inimesele, kelle jaoks kinnisvara müük on esmakordne või ei ole sellega kunagi kokku puutunud, tuleb tavaliselt suure üllatusena, kui täpseks on bürokraatia tänapäeval läinud. Esmapilgul võib see töömaht tekitada juba käega löömise tunde, ent kindlasti ei tohiks nii kähku otsuseid teha. Meelde tuleb jätta, et kõiki registritoiminguid on võimalik muuta ning kõik load saab taodelda ka hiljem. Veel enam, kõik need muudatused ja vormistused same meie teha Sinu eest. Tänu kogemusele ja kontaktidele, muudame me kogu protsessi kiiremaks ja efektiivsemaks, et saaksid seni teha ruumi oma kirega toimetamiseks.

 

360 kraadi täislahendused

Meie soov ja tahe on pakkuda turul täislahendust – ideest teostuseni. See tähendab, et soovime Sinult esimest kontakti, seejärel ligipääsu kinnisvarale ja teeme ülejäänud kõik ise hoides Sind soovi korral toimetamistega alati kursis.

360 kraadi lahendus tähendab meie jaoks:

 • Aktiivset müüki, kus klienti otsitakse;
 • Turundust, et jõuda õige inimeseni võimalikult kiiresti;
 • Fotograafiga professionaalsete piltide tegemist, et kõik hea soovijatele juba enne vaatamist kohale viia;
 • Soovi korral ka videolahendust, mis annab veelgi vahetuma kogemuse potentsiaalsele ostjale;
 • Sisustuslavastust, et muuta müüdav kinnisvara apetiitsemaks;
 • Potentsiaalsete uute omanikega suhtlust, et nad tunneks ennast tähtsa ning rõõmsana;
 • Juriidiline pool notarini välja, et kõik dokumendid oleks korrektselt vormistatud ning tehing toimuks võimalikult kiiresti, valutult ja õigesti.

 

Me oleme siin, et võtta enda kanda see, mis tundub keeruline. Ruum Kinnisvara on Sinu parim sõber, mis puudutab kinnisvara müüki ning vahetust. Anna meile endast märku ja teeme koos Ruumi.

Jäta kommentaar

 • Otsing

  0 € kuni 1,000,000 €

  Rohkem filtreid
 • Kategooriad

Võrdle objekte