Otsingutulemused

Karit Urva

Kinnisvaramaakler | Karit@ruumkv.ee
Minu kontaktandmed

Karit Urva

Kinnisvaramaakler
Ettevõte: Ruum Kinnisvara

Minust

Siin on mõned põhjused, miks valida mind enda kinnisvara esindama:

Turu tundmine: Ma tean, mis toimub kinnisvaraturul. Ma tean, millised piirkonnad on head, millised koolid on lähedal ja millised transpordivõimalused on olemas. Kõik need asjad mõjutavad kinnisvara väärtust.

Kogemus: Ma olen töötanud kinnisvara valdkonnas pikka aega ja mul on palju kogemusi erinevate tehingutega. Ma tean, mis on turul populaarne ja oskan anda nõu, mis põhineb minu tegelikel kogemustel.

Suhtlemisoskus: Kinnisvaramaakleri edu sõltub paljuski sellest, kuidas ta suudab inimestega suhelda. Ma olen hea kuulaja ja saan aru, mida kliendid tahavad. Ma oskan rääkida nii ostjate kui ka müüjatega selgelt ja tõhusalt.

Täpsus ja tähelepanu detailidele: Kinnisvaratehingud võivad olla keerulised ning seetõttu on täpsus oluline. Ma olen väga tähelepanelik ja pööran tähelepanu kõikidele tehinguga seotud detailidele, et protsess sujuks hästi.

Pühendumine teie edu saavutamisele: Minu eesmärk on alati, et minu kliendid oleksid rahul ja edukad. Ma teen kõik endast oleneva, et leida teile parimad tehingud ja lahendused vastavalt teie soovidele.

Tehnoloogia kasutamine: Ma olen kursis uusimate tehnoloogiatega kinnisvaravaldkonnas ja kasutan neid, et teha tehinguid tõhusamaks ja turundust efektiivsemaks.

Müügi ja turundusplaan: Mul on olemas tugev müügi ja turundusplaan, mis aitab teie vara edukalt turustada ja jõuda potentsiaalsete ostjateni.

Turundus ja reklaam: Ma kasutan loovaid ja tõhusaid strateegiaid, et turundada kinnisvara ning jõuda rohkemate inimesteni erinevate kanalite kaudu.

Juriidika: Ma olen hästi kursis kinnisvarajuriidikaga, mis aitab vältida võimalikke õiguslikke probleeme ja tagada sujuva tehingu.

Dokumentatsioon: Ma hoolitsen kõikide vajalike dokumentide eest, et kinnisvaratehingud oleksid korrektsed ja selged.

Võta minuga ühendust

Paku hind?

Agendi hinnangud

You need to login in order to post a review
  • Otsing

    0 € kuni 1,000,000 €

    Rohkem filtreid
  • Kategooriad

Võrdle objekte