Advanced Search

0 € kuni 1,000,000 €

Rohkem filtreid
we found 0 results
Otsingutulemused

Põllu 9, Paldiski

62,200 €
kategoorias
Põllu 9, Paldiski,
Lisa lemmikutesse
4365

Ehita omale uus kena kodu!

ELUKESKKOND JA ASUKOHT
Paldiski on täna Lääne-Harju valla keskus ja väga kiirelt arenev linn. Linn on korrastatud ja siia luuakse aina uusi töökohti! Paldiski on oma 4020 elanikku (seisuga 01.04.2014) Põhja-Eesti väikelinn 50 km kaugusel pealinnast Tallinnast ja 25 km kaugusel Keilast. Pindala suuruselt Eesti teise linna – Paldiski , territoorium hõlmab Pakri poolsaart, Suur- ja Väike-Pakri saart ning neid ümbritsevat mereala. Linna tiheasustus paikneb 102 km² suurusest üldpindalast vaid 5,4 km².
Hea ühendus ülejäänud Eestiga nii maanteed kui raudteed mööda. Elektrirongiga saad Tallinna või Keilasse kiirelt ja mugavalt. Paldiski kaks sadamat, Lõuna- ja Põhjasadam, on aastaringselt jäävabad ja tegelevad eelkõige sadamate kaudu liikuva kauba käitlemisega. Lõunasadam teenindab ka praamiliine Soome ja Rootsi suunal.
Linnas töötab nii eesti- kui ka venekeelne põhikool, üks eestikeelne gümnaasium ning samuti kaks lasteaeda. Huviharidust pakub muusikakool ja vabaaega sisustab huvikeskus/noortekeskus. Olemas jõusaal, ujula, perearstikeskus, erinevad kauplused (suuremad: Gross, Coop, Maxima, Paldiski Kaubamaja), erinevad söögikohad. Vaimutarkust saab nõutada raamatukogust ja Amandus Adamsoni ateljeemuuseumist.

MAJA
Olemas on kogu dokementatsioon, et jätkata ehitamist. Hetkel on tehtud vundament. Olemas on kõik liitumised: vesi, kanal, elekter 3x25A.
Sellest saab ilus, suur, avar maja. Saad nautida õhtuid hubaselt vannis või siis hoopis kütta soojaks mõnus saun. Auto saad kenasti parkida garaazi, kaitstuna tuulte, vihmade ja lume eest.
Ja 1260 m2 krundil on piisavalt ruumi nautimaks sumedaid suveõhtuid ja majal on olemas ka terass, kus mõnusalt perega või sõpradega aega veeta.

Tee omale Ruumi!

Võta ühendust ja küsi lisa!

Pakume kinnisvara täisteenust!
Ruum Kinnisvara

Aadress: Põllu 9, Paldiski
Linn:
Maakond:
Riik: Estonia
Ava Google Maps-iga
Objekti ID: 29919
Hind: 62,200 €
Objekti suurus: 212 m2
Objekti maa-ala suurus: 1,260 m2
Tube: 4
Magamistuba: 3
Vannitubade arv: 1
Küttesüsteem: Põrandaküte
Lisaruumid: garaaz
Välisfassaad: kivi
Katus: Kivi
Hoone materjal: Kivimaja
Lisaväli 1: 2. korruseline
Lisaväli 2: elekter 3x25A
Lisaväli 3: vesi, kanalisatsioon
Teised omadused
Dušš
Põrandaküte
Rõdu
Tasuta parkimine
Vann

Alar Kõre

Kinnisvaramaakler
0 objekti

Võta minuga ühendust

Paku hind?
  • Otsing

    0 € kuni 1,000,000 €

    Rohkem filtreid
  • Kategooriad

Võrdle objekte